Kontakt

# Name Post E-mail Phone Mobile
1 Zsolt Polgar Výkonný riaditeľ polgar@euro-clear.eu +36-96/544-240 -
2 Tamas Ugroczky Výkonný riaditeľ ugroczky@euro-clear.eu +36-96/544-240 -
3 Antal Nemeth Zástupca výkonného riaditeľa a.nemeth@euro-clear.eu +36-96/544-240 +36/30-336-0301
4 Zsuzsanna Bedi Vedúca ekonomického oddelenia penzugy@euro-clear.eu +36-96/544-240 -
5 Peter Zsolt Szabo Vedúci predaja – Maďarsko p.szabo@euro-clear.eu +36-96/544-240 +36-70/360-0094
6 Ramona Paal Manažér logistiky export@euro-clear.eu +36-96/544-246 +36-70/776-6402
7 Karoly Pente Vedúci technického oddelenia k.pente@euro-clear.eu +36-96/544-244 +36-30/961-1110
8 Eva Buzsiczki Vedúca skladu e.buzsiczki@euro-clear.eu +36-96/544-240 -
9 Andor Balazs-Fulop Predaj - Rumunsko vanzari@euro-clear.eu +36-96/544-240 +36-70/321-0498
10 Gabriel Rumi Predaj – Česká republika, Slovensko rumi@euro-clear.eu +36-96/544-240 +36-30/663-5634
11 Robert Ganzer Predaj – Česká republika, Slovensko r.ganzer@euro-clear.eu +36-96/544-240 +36-70/701-3789
12 Kamil Kulich Predaj – Česká republika, Slovensko k.kulich@euro-clear.eu - +421-907-912-466
13 Norbert Palfi Vedúci regionálneho predaja – Balkánske štáty n.palfi@euro-clear.eu +36-96/544-245 +36-30/521-0458
14 Gergely Uri Medzinárodný predaj uri@euro-clear.eu +36-96/544-240 +36-70/415-5665
15 Kata Braun Domestic Logistics megrendeles@euro-clear.eu +36-96/544-241 -
16 Petra Horvath Logistika Maďarsko sales@euro-clear.eu +36-96/544-240 -
17 Orsolya Grof Logistika – Česká republika, Slovensko sales@euro-clear.eu +36-96/544-242 -
18 Szilard Ivanyi Technické oddelenie, technický poradca muszaki@euro-clear.eu +36-96/544-247 +36-30/416-4042
19 Kitti Takacs Ekonomické oddelenie  penzugy3@euro-clear.eu +36-96/544-240 -
20 Viktoria Uzsak Logistika export@euro-clear.eu +36-96/544-245 -
21 Laszlo Olah Prevádzka, IT, technické oddelenie rendszergazda@euro-clear.eu +36-96/544-240 -
 
 
EURO-CLEAR

2 Béke street, Gönyű, Maďarsko (H-9071)

Telefón: +36-96/544-240

E-mail: contact@euro-clear.eu

DIČ: 14009301-2-08
IČO: 08-09-015163
IČ DPH: HU14009301

Banka:
MKB Bank Zrt. (1056 Budapest, Váci u. 38.)
SWIFT Kód: MKKB HU HB
IBAN HUF:
HU39 1030 0002 1035 5378 4902 0018
IBAN EUR:
HU44 1030 0002 1035 5378 4882 0011
IBAN USD:
HU96 1030 0002 1035 5378 4012 0018
IBAN CZK:
HU28 1030 0002 1035 5378 6422 0019

Otváracie hodiny:
Pondelok– Štvrtok: 0800 – 1630
Piatok: 0800 - 1630

GPS: 47.737722,17.824459
 
Odkial?





Zadajte Vašu adresu